חמש סיבות לנהל את הנכסים שלכם באמצעות תוכנת ניהול לדירות נופש

תוכנה לניהול נכסים ודירות נופש חוסכת זמן ומגדילה הכנסות

ניהול נכסים זה מלאכה מורכבת, אנחנו יודעים שאין לכם הרבה זמן פנוי אז אספנו עבורכם את חמשת הסיבות הכי טובות מדוע תוכנה לניהול נכסים ודירות יכולה לקדם את המשרד שלכם.

שוק ההשקעות נדל”ן בישראל בצמיחה מתמדת, בשנים האחרונות ניהול נכסים והשכרת דירות אירוח לטווח קצר הפכו להיות השקעה בטוחה. יותר ויותר דירות בערים התיירותיות עוברות הסבה לדירות נופש ומארחות תיירים לטווח קצר. המגמה של העלייה המתמדת באחוזי ההזמנות שמתבצעות דרך מנועי ההזמנות כדוגמת Booking.com ו Air bnb  גרמו למשרדי תיווך נדל”ן ולחברות ניהול נכסים לקחת חלק בענף השכרות דירות נופש לטווח קצר.

תוכנת ניהול נכסים ודירות נופש תאפשר למשרד ניהול הנכסים להגדיל את ההכנסות באמצעות סנכרון למספר מנועי הזמנות במקביל ולחסוך שעות רבות בהפקת דוחות הכרחיים לניהול הנכסים ובעלי הנכסים.

  • סיבה מספר 1 – שיקוף לבעל הנכס להזמנות והכנסות באמצעות דוחות מפורטים

תוכנת ניהול נכסים ודירות נופש תאפשר לכם לשמור על שקיפות מלאה מול בעלי הנכסים ולדוור אותם בקלות בדוחות מקיפים אשר יתארו את רשימת ההזמנות הנכנסות, עלויות, תאריכים ואפילו באמצעות איזה סוכן דיגיטלי הגיע ההזמנה (ישנם סוכנים שגובים 4% אחוז עמלה ויש שגובים 18%. נתונים אלו קריטיים בתחשיב הסופי, הסכום המגיע לבעל הנכס בקיזוז העמלות).
הפיקו בלחיצת כפתור דוחות חודשיים לבעלי הנכסים 
תוכנה חכמה לניהול נכסי נדל”ן תקזז את חישוב העמלה המגיעה לסוכנים ולדמי הניהול אשר החברה לניהול נכסים גובה. בנוסף תוכנת ניהול נכסים תאפשר תיעוד הוצאות לדירה והכנסות נוספות משירותי ערך מוסף ותשכלל את הנתונים לדוח מפורט אשר ישלח לבעל הנכס לתיבת המייל בלחיצת כפתור. 

באמצעות עבודה מסודרת עם תוכנת ניהול המתאימה לשוק ניהול הנכסים והשכרת דירות לטווח נחסך זמן יקר בסוף החודש להפקת דוחות וטווח טעויות האנוש בחישובים הידניים מצטמצם לאפס.

  •  סיבה מספר 2 – הגדילו את הרווחיות של הנכסים שלכם באמצעות מערכת חכמה לניהול תשואה 

בשונה מהקיבעון היחסי בביקוש בעולם הנדל”ן שוק השכרות דירות לטווח קצר הינו עונתי ונהנה מתקופות של גאות ושפל. עבודה חכמה עם תוכנת ניהול נכסים תאפשר לבעלי הנכסים להכיר את צפי הביקוש באיזור הפעילות ולהתאים את רמת המחירים בהתאם. 
תנו למחשב לעבוד בשבילכם ולסייע לכם להגדיל רווחים בעונות החמות.

תוכנה לניהול נכסים אשר מאפשרת מערכת חכמה לניהול תשואה תאפשר שינוי מחירים באמצעות טייס אוטומטי אשר מנווט לפי אחוזי התפוסה של דירות הנופש.

ככל שתיירות הFIT הולכת וצוברת תאוצה כך, ביחס ישיר קמות סוכניות לניהול דירות לטווח קצר.

כמו בעולם הטיסות שהמחיר למושב משתנה כל רגע ונע על פי רמת הביקוש כך גם בעולם המלונאות אפשר להגדיל את הרווחיות בניהול הנכסים באמצעות העלאת המחירים בתקופות המבוקשות. תוכנת ניהול דירות נופש וניהול נכסים תרים את המחיר ככל שרף אחוזי התפוסה עולה אם יוגדר לה לעשות כן. 

טיפ: בתקופות חלשות ניתן להעזר בניהול התשואה דווקא בהפחתת מחירים הדרגתית כדי לעודד את ההזמנות הראשונות להיכנס!

3. פתחו את הדירות למכירה און-ליין ברשתות החברתיות ובאתרכם הפרטי 

אפשרו לאורחים שלכם להזמין בכל זמן מכל מקום נופש אצלכם

משנה לשנה נתח ההזמנות שנכנסות דרך האינטרנט הולך וגובר. בשנת 2016 שוק הזמנות התיירות באמצעות האינטרנט עמד על כ40 מיליארד דולר, גידול של 18% אחוזים משנה שחלפה. במקביל העמלות שמנועי ההזמנות גובים הולכות וגדלות. 

תוכנת ניהול נכסי נדל”ן ודירות נופש תאפשר לכם לקבל הזמנות אונליין מהפלטפורמות האישיות שלכם לדוגמא אתר הבית ועמוד הפייסבוק, ההזמנה תתקבל ישירות ליומן ותסתנכרן יחד עם היומנים במנועי ההזמנות הנוספים. ההזמנה תזין למערכת הניהול לדירות נופש את שם הלקוח, פרטים ליצירת קשר ופרטי כרטיס אשראי לחיוב, כל זה ללא צורך בתכנות מורכב או אבטחת האתר בעלויות גבוהות.

שימוש במנוע הזמנות דרך מערכת חכמה לניהול נכסי נדל”ן ודירות אירוח יעניק פלטפורמת מכירה לשירותים נוספים מלבד דירת הנופש, לדוגמה: שירותי ניקיון, הסעות לשדה תעופה או ארוחה במסעדה הסמוכה. 

טיפ: על מנת להיות תחרותיים ואטרקטיביים העניקו לגולשים באתר שלכם הנחה קבועה בסך  10%מהמחיר מחירון. כך עדיין הרווחיות תישאר גבוהה לעומת ההזמנות ממנועי ההזמנות. 

4. לנהל בקלות את תפוסת הדירות לטווח קצר וטווח ארוך 

תיעוד השכרות וניהול חוזים מול המשכירים בהליך ממוחשב וקל לתפעול 

את משרדי התיווך לניהול נכסי נדל”ן לטווח ארוך או קצר מאפיינים יותר מכל המדפים עמוסי הקלסרים.
שימוש בתכנת ניהול לניהול נכסים תחסוך לכם שימוש נרחב בניירת וטפסים, הליך החוסך הוצאות לטווח ארוך ומעודד ידידותיות לסביבה. 

באמצעות תוכנת ניהול נכסים ודירות נופש ניתן להפיק בקלות הסכמים וחוזי שכירות לדיירים לטווח קצר או ארוך. את ההסכמים וחוזי השכירות ניתן להדפיס ולהחתים ידנית אך במקביל קיימת האפשרות לשלוח ללקוח במייל את ההסכם ולהחתימו בחתימה דיגיטלית.
משרדי ניהול נכסים להשכרה לטווח ארוך יוכלו בעזרת תוכנת ניהול מתאימה לנהל יומן שכירויות מקוון שיפעל על מספר מחשבים במקביל וייעל את ניהול ההשכרות ומתן השירות ללקוח. 

5. נהלו מעקב ותיעוד הוצאות נלוות לדירות אירוח 

לעשות סדר בהוצאות הקבועות והמשתנות של בעלי הנכסים

משרדי ניהול נכסים לא פעם הולכים לאיבוד בתיעוד הבלתי נגמר של ההוצאות הנלוות לדירות אירוח. 

לעשות סדר במשרד. תוכנת ניהול הזמנות למשרד תהפוך את הצוות שלכם למקצועי ומיומן.

תוכנת ניהול נכסים ודירות נופש תסייע למשרדי הניהול להזין את כל ההוצאות, החל מההוצאות הקבועות כדוגמת ועד בית, הוצאות תקשורת וניהול ועד ההוצאות המשתנות כדוגמת חשבון חשמל וניקיון.

בעת הזנת ההוצאות ניתן לשייך את ההוצאה לכל דירה ולתעד יומן ניהול הוצאות שבלחיצת כפתור יפיק דוחות מרכזים בנושא. 

תיעוד ההוצאות השוטפות יתבטא בדוחות לבעלי הנכסים והסכומים יקוזזו מסך הסכומים שיש על המשרד לניהול נכסים להעביר לבעלי הנכסים. 

שימוש בתכנת ניהול מתאימה למשרדי תיווך וניהול נכסים תחסוך זמן יקר בסוף החודש כאשר יוצגו בפני המנהלים ובעלי הנכסים דוחות מפורטים עם נתונים יקרי ערך וכל זה בלי מאמץ מיותר.

מאמרים קשורים

הורידו כעת!

נסו אותנו חינם ל-14 יום!

דילוג לתוכן