תוכנה לניהול חדרים – ניהול חדרים במערכת חכמה

איזיגו תוכנה לניהול מלונות מציגה את מערכת ניהול חדרים המקצועית והמקיפה ביותר. 

ניהול חדרים במערכת ממוחשבת יכול לחסוך כל כך הרבה שעות של עבודה ידנית ובלבול עם קבצי אקסל, פותר מקרים של אובר- בוקינג ומשפר את חוויות האורח.

עד היום אנחנו נתקלים בעסקים מורכבים שמחפשים תוכנת ניהול חדרים לאחר שנים של ניהול מסורבל של עשרות ואפילו מאות חדרים ביומני נייר במקרה הקיצוני וקבצי אקסל במקרה הטוב. לא משנה כמה קובץ האקסל יהיה מפורט עדיין תוכנת הניהול שלנו תהפוך את החיים לצוות הניהול לקלים ויעילים יותר.

תוכנת ניהול החדרים מציגה בזמן אמת את מצבת החדרים הפנויים, מאפשרת להכניס הזמנה מכל מקום ובכל זמן והכל מסתנכרן עם כל עמדות העבודה ברגע אחד. הכל מסונכרן. כל הזמן. 

באיזיגו תוכנה לניהול פיתחנו מערכות שונות לניהול חדרים ומצאנו לכל סוג השכרה את אופי הניהול המתאים לה. ניהול חדרים היום הופך להיות פשוט ומקצועי עם מערכת ניהול החדרים של איזיגו. 

תוכנת ניהול חדרים – מערכות ניהול לכל סוגי החדרים 

תוכנה לניהול חדרים מלונאית 

תוכנה לניהול מלון, מאפשרת ניהול חדרים מקצועי לצרכים של בתי מלון, צימרים, אכסניות, קמפינג, כפרי נופש וכל עסקי האירוח. תוכנה לניהול חדרים מלונאית מבוססת השכרת חדרים לפי לילה. התוכנה של איזיגו מתמקצעת בניהול חדרים מלונאיים וזוהי התכונה הבסיסית ביותר במערכת. אנחנו מאמינים שהשכרת חדרים צריכה להיות פשוטה, מהירה וזמינה לכל עובד, בעברית מלאה ובנוחות תפעול מרבית. 

ניהול חדרים מלונאי הופך להיות פשוט באמצעות תוכנה למלונות מקצועית

תוכנת הניהול לחדרי מלון של איזיגו מאפשרת ניהול תפוסת חדרים, מערכת חשבונאית מלאה לגבייה וחיוב האורח, מערכת קשרי לקוחות הכולל דיוור ועוד שלל תהליכים אוטומטיים לשיפור השירות, ממשקים לאתרי הזמנות המובילים בארץ ובעולם. 

תוכנה לניהול חדרים לפי שעה 

איזיגו תוכנה לניהול מציגה פתרון תוכנה מקיף לניהול חדרים לשימוש יומי. פיתחנו מערכת לניהול חדרים לפי שעה לתת מענה ללקוחותינו שהיו צריכים מערכת שעתית לניהול החדרים בנוסף לניהול המלון השוטף. 

תוכנת ניהול החדרים לפי שעה מציגה מסך עבודה שעתי בו כל החדרים מוצגים ומאפשרים עבודה לניהול התפוסה. המערכת מנהלת מחירונים שעתיים ויודעת מתי האורח נכנס ומתי הוא צפוי לצאת, במידה והאורח ישהה מעבר לשעת הזמנתו התוכנה תחייב אותו בתעריף גבוה שיקבע מראש. 

תוכנה לניהול חדרים לפי שעה הופכת עסקים מיושנים שהתרגלו לעבודה עם יומן נייר לעסקים מתקדמים שנעזרים בטכנולוגיה לקיים סדר בעסק, למנוע כפילות הזמנות ולמזער את האפשרות של אי סדר חשבונאי בעסק.

תוכנה לניהול חדרי פעילות 

איזיגו תוכנה לניהול מלונות פיתחה עם השנים מערכת לניהול ספא עבור בתי הספא שעובדים עם התוכנה. 

תוכנת הספא עובדת לפי ניהול חדרי פעילות בהם ניתן לתזמן פעילות לפי שעה או לפי מרווחים של עשר דקות. המערכת נותנת מענה מלא לניהול חדרים בהם מתקיימים פעילויות כגון, ניהול חדרי בריחה, ניהול חדרים במוזיאון, ניהול כיתות, ניהול אולמות וכל צורך ניהולי של חדרי פעילות. 

תוכנת ניהול חדרים מסוגלת לנהל כל סוג חלל לצרכי השכרה

ניהול חדרי פעילות באמצעות המערכת מתרחש בקלות ויעילות מירבית ובמסך מנהל אחד ניתן לקבל תמונת מצב יומית, שבועית או חודשית על מצב ההשכרות. 

באמצעות המערכת ניתן לשבץ מדריך או מרצה ולקבל דוח פעילות למדריך כך שתהליך חישוב שעות העבודה הופך להיות ממוחשב כך נחסכות שעות עבודה רבות. 

תוכנת ניהול חדרים 

לאורך השנים אנחנו מוצאים כי המערכת מאפשרת פתרון מקיף בתור תוכנה לניהול חדרים לכל בית עסק והצרכים המיוחדים שלו. מגוון רחב של עסקים לדוגמא פנסיון לכלבים שדורש תוכנת ניהול לחדרי האירוח, למשל מערכת לניהול חדרים עבור פנימייה, יועצי המכירות של התוכנה יודעים לאפיין את צרכי העסק ולמצוא ביחד עם הלקוח את הדרך הנכונה ביותר להקים את התוכנה עבור צרכים שונים.
ניהול חדרי ישיבות, ניהול חדרים להשכרה, ניהול חדרים להדרכות, ניהול חדרים לסדנאות, ניהול חללי עבודה. כל אלה ועוד ימצאו את איזיגו נותנת להם פתרון תוכנה מקיף לניהול חדרים. 

מאמרים קשורים

הורידו כעת!

נסו אותנו חינם ל-14 יום!

דילוג לתוכן