חנות דיגיטלית

להתחיל למכור אונליין. כל הזמן, בכל מכשיר מכל מקום.
החנות הדיגיטלית של איזיגו תאפשר לכם למכור את המוצרים שלכם באופן מקוון, מאובטח ובממשק מעוצב. הפכו את האתר שלכם לזירת מסחר פעילה, הציעו ללקוחות שלכם מבצעים מיוחדים, חשפו את העוקבים אחריכם ברשתות החברתיות להשקת מוצרים חדשים, כל זאת בעזרת חנות מקוונת אינטרנטית המותאמת לכל מערך הדיגיטל של העסק שלכם.
חנות דיגיטלית חכמה המאפשרת מכירת מוצרים למשלוח לבית הלקוח או לאיסוף בבית העסק, הזמנת שירותים אשר דורשים תזמון וניהול כמות משתתפים, מכירת שוברי מתנה – גיפט כארד.
חסכו זמן מהמענה הטלפוני ותנו לטכנולוגיה לעשות בשבילכם את העבודה, החנות הדיגיטלית שלנו תקדם את מערך המכירות ותוריד עומס ממחלקת הגביה.
hotel_divider_top

מחובר

למכור אונליין בכל הערוצי שיווק ותקשורת הדיגיטילים של העסק. חנות דיגיטלית להטמעה באתר הבית וברשתות החברתיות. חיבור למערכת הCRM של איזיגו מאפשר דיוור ישיר של החנות המקוונת במייל או סמס ללקוח.

פשוט

מערכת ניהול בק אופיס נוחה לתפעול וידידותית לשינויים ועדכונים. תמיכה מלאה בעברית, הדרכה צמודה מצוות התמיכה שלנו להקמה ותפעול החנות. עצמאות מלאה להקמת מוצרים חדשים והזנת מבצעים.

עדכני

עיצוב עדכני וממשק משתמש המעודד רכישה אשר תוכנן על ידי מומחי חווית משתמש. פיתוח מתמיד של החנות ותוכנת הניהול מאפשר לכם להישאר בקדמת הטכנולגיה ומבטיח לכם שזירת המסחר הדיגיטלית תמשיך להתעדכן עם השינויים השוטפים בעולם האינטרנט.

חנות דיגיטלית לדוגמא. אתם במרחק נגיעה מלהקים לכם אחת כזו.

hotel_divider_bottom

חנות דיגיטלית חכמה הופכת מערכי שיווק לאוטומטיים

הקמה בקלות
תפעול החנות, והקמת מוצרים תחת מחלקות ותתי מחלקות מתבצעת במהירות ובקלות. ניתן לערוך מחירים ולשנות את פרטי המוצרים בכל עת. חיבור לפאנל ניהול החנות הדיגיטלית מכל מכשיר המחובר לאינטרנט.
מערך שיווק
החנות הדיגיטלית של איזיגו תפתח את העסק שלכם לאפשרויות מכירה חדשות עם מהלכי שיווק מגוונים. מכירת מוצרים ושירותים מבוססי מיקום וזמן. השקת מבצעים והוזלות מיוחדות. מכירת גיפט כארד ושוברים, קליטת שוברי הטבה.
חשיפה מירבית
תוכלו להציג את החנות הוירטואלית בכל פלטפורמה אינטרנטית ורשת חברתית. הטמיעו את החנות באתר הבית, בעמוד הפייסבוק, שלחו את הקישור ללקוחות באמצעות מייל, וואטסאפ או הודעת טקסט. ניתן להציב עמדה למכירה וירטואלית בבית העסק.
חיבור ל-CRM
ממשק אוטומטי בין מערכת קשרי הלקוחות לחנות הדיגיטלית מאפשר להעניק שירות אישי ולהגדיל מכירות. דיוור מבצעים בלעדיים לפני ימי הולדת, ימי נישואין ותאריכים מיוחדים. לפני ביקור הלקוח בבית העסק יקבל האורח תזכורת להגעה בדואר אלקטרוני או הודעת טקסט עם קישור לחנות הוירטואלית להזמנת מוצרים נוספים.
ניהול מלאי
כל המכירות שיתבצעו ממערכת המכירה המקוונת יספרו ויגרעו ממלאי החנות. קליטת מלאי ותעודות משלוח תאפשר מדידה של מלאי קיים. ממשק בין החנות הדיגיטלית והקופה הרושמת תציג בזמן אמת נתוני מלאי מעודכנים.
hotel_divider_top

הורידו כעת!

נסו אותנו חינם ל-14 יום!

צרו איתנו קשר

הורידו כעת!

נסו אותנו חינם ל-14 יום!

דילוג לתוכן