חנות דיגיטלית ומנוע הזמנות לאטרקציות ומרכזי מבקרים: כשעולם המכירות אונליין פוגש את תחום הפעילויות.

מנהלי אטרקציות, מרכזי מבקרים ומוזיאונים תנו לטכנולוגיה להוביל את מערך המכירות שלכם לשלב הבא.

מערכת מכירת פעילויות מקוונת תהפוך את אתר האינטרנט של האטרקציה לזירת מסחר פעילה המציעה לבצע רכישה, קביעת תאריך ושעת הגעה ושיבוץ ההזמנה ביומן העבודה.

ניהול מערך ההזמנות של אטרקציות יהפוך להיות דינמי וזמין מסביב לשעון באמצעות מנוע הזמנות חכם אשר יוטמע באתר הבית של מרכז המבקרים, יוצג בעמוד העסקי בפייסבוק ויישלח כקישור ממערכת קשרי הלקוחות במייל או בהודעת טקסט. 

יתרונות מערכת הזמנות מקוונת: המעבר לאונליין – לדבר פחות למכור יותר 

קיימים מספר יתרונות משמעותיים במכירת פעילויות אינטרנטית בעזרת תוכנת ניהול העסק.
היתרון המרכזי והמשמעותי הוא הגדלת ההכנסות. עסק שמאפשר רכישה במנוע ההזמנות מרוויח יותר. עוד ערוץ מכירה משמעותי נוסף למערך השיווק.

בעולם המלונות זה כבר שנים רבות שנתח עיקרי מההכנסות נכנס מהזמנות אונליין. בתחום האטרקציות והפעילויות רק בעת הזו, יחד עם השינויים שהחילה הקורונה הצרכן מתרגל להזמין פעילויות ולרכוש כרטיסים אונליין. 

לדבר פחות בטלפון בעזרת מנוע ההזמנות פעילויות של תוכנת ניהול האטרקציה

יתרון ענק נוסף בפתיחת היומן להזמנות אונליין הוא החיסכון במשאבי המענה הטלפוני.

מרכזי הזמנות טלפוניים מורגלים בשיחות טלפון רבות של מתעניינים המבקשים פרטים מעמיקים והשיחה נמשכת ונמשכת. מעתה יש פתרון, פשוט מפנים את הלקוחות להמשך תהליך ההזמנה באתר או שמגדילים לעשות ושולחים להם הצעת מחיר עם קישור למערכת ההזמנות. 

מנוע ההזמנות לאטרקציות ומרכזי מבקרים נותן מענה מעולה לכל האורחים שמגיעים עם שוברי מתנה או שרכשו כרטיס באחד ממועדוני הצרכנות. ברב המכריע של המקרים לקוחות אלו רכשו מראש את הכרטיס במחיר מוזל ואין סיבה להמשיך ולהשקיע זמן בשיחות טלפוניות כדי להעניק מידע נוסף ולשבץ את ההזמנה באופן ידני, את כל אלה תותירו לביצוע דיגיטלי. אתר האינטרנט ומנוע ההזמנות שתוכנת הניהול תספק לכם יעשו את העבודה בשבילכם. 

תוכנת ניהול האטרקציה מציעה מכירת פעילויות עם אפשרויות תזמון ושיבוץ מגוונות

מכירת כרטיסים – מערכת מכירת כרטיסים אינטרנטית 

תוכנת הניהול מאפשרת מכירת כרטיסי כניסה באופן מקוון. מכירת כרטיס כניסה כולל תשלום מאובטח ושליחת אישור ההזמנה למייל הלקוח. ניתן לממש את כרטיס הכניסה באמצעות הקופה הרושמת שבתוכנת הניהול. אפשרות נוספת למימוש היא באמצעות סריקת הברקוד שישלח לסמארטפון הלקוחות. 

מנוע הזמנות לפעילויות – מכירה אונליין של כל סוגי הפעילויות באופן עצמאי על ידי הלקוח

הזמנת פעילויות – מערכת מכירת פעילויות מתוזמנות

מתאים לסיורים וסדנאות, נותן מענה לכל פעילות מרובת משתתפים המוגבלת בכמות משתתפים. מכירת כרטיס ושיבוץ ליומן הזמנות לפעילויות כדוגמת סיורי עששיות, סדנאות בישול, סיורים במוזיאון, טיסה בכדור פורח ועוד.  

השכרת כלים- מערכת למכירה ותזמון השכרות תיירותיות

הזמנת כלי רכב תיירותיים, שיבוץ ההזמנה ביומן, גריעת הרכב ממצבת הפנויים וחיוב באמצעות סליקה אינטרנטית. מתאים להזמנת אופניים, רכבי גולף, רייזרים וכו’. ממשק מלא בין תוכנת ניהול העסק, יומן ההזמנות, מערכת קשרי הלקוחות ומערכת מכירת הכרטיסים. 

בעידן בו הזמנות מהאינטרנט הופכות להיות משמעותיות מיום ליום ועוד צרכנים מתרגלים להעביר את הרכישות שלהם לזירה הדיגיטלית אין סיבה להשאיר את האטרקציה, המוזיאון או מרכז המבקרים שלכם מחוץ למשחק. במיוחד כאשר תוכנת ניהול פעילויות מקצועית בנתה עבורכם ממשק בעברית מלאה ובנוחות תפעול מירבית תוכלו בתוך רגעים ספורים להתחיל למכור אונליין. 

מוזמנים ליצור קשר עם צוות היועצים שלנו להתאמת מערכת הזמנות מקוונת לעסק הפעילויות שלכם. 

מאמרים קשורים

הורידו כעת!

נסו אותנו חינם ל-14 יום!

דילוג לתוכן