5 סיבות טובות לנהל את הספא שלך באמצעות תוכנת ניהול ספא

ניהול ספא עם תוכנת ניהול מקצועית וייעודית לתחום הספא משפר את התנהלות הספא, הופך את השירות לאורחים ליעיל ואדיב יותר, מספק נתונים בזמן אמת להנהלת חשבונות ואפילו מסוגל להגדיל הכנסות ולהוריד עומס מהשירות הטלפוני.
אספנו בשבילכם 5 סיבות טובות מדוע לעבוד עם תוכנת ניהול לספא.

סיבה מספר 1 – הענק שירות טוב יותר ללקוח שלך באמצעות טכנולוגיה

ניהול ספא הוא עסק מורכב. לא תמיד יש זמן לזכור את כל המטלות הקטנות ובטח שלא קל להגיע ליצירת קשר פרטני עם כל אורח ואורח. תוכנה לניהול ספא עושה את זה עבורך.
באמצעות הזנת הנתונים בתוכנה לניהול ספא, התכנה כבר יודעת את פרטי ההתקשרות של האורח, את תאריך ושעת ההגעה ובאופן אוטומטי תדוור אותו למייל או בהודעה כתובה לטלפון הנייד.
תוכנה לניהול ספא אשר מציעה מערכת קשרי לקוחות כחלק ממערכת הניהול תאפשר למנהל הספא לדוור את מועדון הלקוחות במסרים שיווקים, הצעות מיוחדות ומבצעים. 

שפר את התקשורת עם הלקוחות שלך במינימום מאמץ

דיוורים לדוגמא:

א. שליחת תזכורת לפני ההגעה לספא:
התוכנה לניהול ספא תשלח שלושה ימים לפני מועד הטיפול תזכורת שמתקרב המועד ליום הכיף הנכסף.
טיפ: על מנת להגדיל את קהל הלקוחות מומלץ לצרף לתזכורת קישור להרשמה למועדון לקוחות!

ב. שליחת הודעה כתובה לפני הטיפול:
התוכנה לניהול ספא תשלח הודעה כתובה לטלפון הנייד שלוש שעות לפני הטיפול עם תזכורת להגיע בזמן.
טיפ: כדאי לצרף להודעה קישור לוויז על מנת להקל על הגעת הלקוח!

ג. שליחת גלויית תודה בסיום הטיפול:
התוכנה לניהול ספא תשלח יום למחרת הטיפול גלוייה באופן אוטמטי עם מחוות תודה על שהאורח בחר בספא שלכם.
טיפ: כדי לשפר את הנוכחות הדיגיטלית ניתן לצרף לגלויית התודה קישור לtripadvisor עם בקשה להשאיר משוב. 

סיבה מספר 2 – הפק נתונים יקרי ערך בעזרת דוחות וסטטיסטיקה חכמה

כל מנהל ספא יודע שניהול ספא בלי תוכנה חכמה שמפיקה דוחות מטפלים וסטטיסטיקת הכנסות היא כמעט משימה בלתי אפשרית.
בסוף כל חודש נדרש מנהל הספא להפיק דוחות מטפלים לחישוב המשכורות. תוכנת ניהול ספא חכמה עושה את העבודה הקשה עבורכם. בלחיצת כפתור תוכלו לקבל מערך דוחות לכל מטפל ומטפל, עם מערך סינון על פי סוג טיפול ומשך זמן הטיפול. 

ככל שתאספו יותר מידע כך תדעו לנהל את העסק שלכם טוב יותר

תוכנה לניהול ספא תוכל להעניק לכם מידע מקיף אודות המוצרים שמכרתם, כמויות טיפולים, סוגי חבילות, פילוחים באחוזים על כל מוצר ומוצר, איזה מוצרים ריווחיים יותר ואילו מוצרים כלל לא נמכרים וכדאי להוציא מהתפריט. 
מנהלי ספא נוהגים לתגמל את המוכרנים שלהם לפי גובה המכירות, תוכנה לניהול ספא תדע להפיק דוחות מכירה לכל פקיד ומוכרן. בדוח יוצג פירוט מכירות, סכומים, כמות וסוגי המוצרים הנמכרים. 

טיפ: הזנת נתונים שווה כסף! ככל שתזינו יותר נתונים בתוכנה לניהול ספא כך תוכלו להפיק דוחות יותר עשירים ומגוונים ולקבל מידע יקר ערך אודות העסק שלכם. כמו לדוגמא: איזה אתר פרסום הכי יעיל וריווחי עבורכם?

סיבה מספר 3 – ניהול חכם של שוברי אירוח ספא 

בעולם שיווק הספא כלי חשוב ומרכזי הוא עבודה עם עולם הקופונים ושוברים. קיימים בתי ספא ברחבי הארץ שנתח המכירות משוברים עולה על 80% מההכנסות! עבודה עם תוכנת ניהול לספא הופכת את ההתנהלות מול חברות השוברים לקלה וידידותית. בעת הזנת ההזמנה על המוכרן לציין את שם חברת השוברים וסוג השובר, התוכנה לניהול ספא כבר תדע את ערך השובר ותפיק לאורח אישור הזמנה ללא עלות. 

חסכו זמן יקר ואל תאבדו כסף בניהול השוברים
כל הנתונים יצטברו לדוח שוברים מפורט. בסוף החודש ניתן להיכנס לתוכנה לניהול ספא, ולהפיק דוח שוברים וקופונים לכל חברה בנפרד בלחיצת כפתור! תמו הימים של החישובים הידניים שמהווים סיכון משמעותית להפסד כספים! 

בתוכנה חכמה לניהול ספא ניתן לערוך את כל שוברי המתנה שנמכרים ללקוחות, לכל שובר נוצר ערך מספרי ובקלות ניתן לעקוב האם השובר מומש, להפיק חשבונית בעת הרכישה ולשלוח למקבל המתנה אישור הזמנה מעוצב.

להתחבר ללקוחות שלכם באמצעות הטכנולוגיה. תוכנה לניהול ספא משפרת את התקשורת עם האורח.

סיבה מספר 4 – אפשר ללקוחות שלך להזמין את השירותים שלך בכל זמן בכל מקום

תוכנת ניהול ספא תאפשר לכם למכור את השירותים שלכם דרך האתר שלכם בקנייה מאובטחת אונליין!

הגדילו את המכירות שלכם באמצעות האינטרנט.
אין צורך לאבטח את האתר שלכם בהצפנות מיוחדות או בהסכמים מורכבים מול חברות האשראי, את כל זה התוכנה לניהול ספא תעשה עבורכם. כל שעליכם לעשות הוא לערוך את החנות הדיגיטלית שלכם באמצעות מערכת ניהול קלה לתפעול, להזין מוצרים, מחירים ותמונות וזה הכל. לאחר הטמעה פשוטה באתר הבית של הספא שלכם הגולשים באתרכם יוכלו לרכוש לעצמם את הטיפולים והחבילות שאתם מציעים בכל שעה ביום בלי צורך בשיחת טלפון.

סיבה מספר 5 – הפוך את מערך הגבייה של הספא שלך למאורגן ויעיל 

ניהול ספא כרוך בהתעסקות מרובה עם תשלומים דחויים, לדוגמא כיבוד שוברי אירוח, התעסקות מול סוכנים אשר משלמים בהקפה, חשבונאות מול חברות קופונים ועוד. עבודה עם תוכנה לניהול ספא תרכז עבורכם את כל השירותים שנמכרו והוענקו אך טרם התקבל תשלום עבורם. 
תוכנת ניהול ספא תאפשר לכם לתעד כל שובר וקופון שנמכר או התקבל, להפיק דוחות מתאימים בקלות ולראות תמונת מצב של ההכנסות הצפויות בחודשים הקרובים בעקבות תקבולים עתידיים מחברות השוברים.
בעזרת ניהול נכון ניתן להפחית אובדן הכנסות
שמים סוף להתנהלות המורכבת מול הסוכנים: עבודה עם תוכנה לניהול ספא תעשה לכם סדר בכל הקשור להזמנות שהגיעו דרך סוכנים ומשווקים. לכל סוכן יוקם כרטיס עבודה שיתועד בו ריכוז ההזמנות והחשבוניות. 
התוכנה לניהול ספא תפיק דוח מאזן לכל סוכנות או משווק שבו יוצגו ריכוז ההזמנות המשולמות מול ההזמנות שאינן שולמו ותאפשר להפיק חשבונית מס מרוכזת על מספר הזמנות במקביל. 

טיפ: כדי לשמור על מאזן תקין פעם בשבוע כדאי להפיק דוח חייבים וליצור קשר עם ההזמנות שאינן שולמו. 

מאמרים קשורים

הורידו כעת!

נסו אותנו חינם ל-14 יום!

דילוג לתוכן