החזון

איזיגו הוקמה במטרה לספק פתרונות תוכנה מעולים לשוק התיירות. לפתח שירות טכנולוגי שיצעיד את הלקוחות שלנו קדימה ולהיות במקום הראשון מבחינת חדשנות ובו בזמן להעניק שירות לקוחות אישי ומקצועי. 
מתן ערך מוסף ללקוח ושירות יוצא מגדר הרגיל מהווים ערכים מרכזיים לאורם אנו פועלים. אנו רואים עצמנו מחויבים לפעול כך מול לקוחותינו.
אנו נרתמים ליצירת תשתית ופלטפורמה טכנולוגית המאפשרת לבעלי העסקים לחזק את פעולותיהם לאור ערכים אלו מול לקוחותיהם.

הערכים

אמינות
איזיגו מאמינה שהדרך לשיתופי פעולה מוצלחים וארוכי שנים טמונה בהגינות.
לעמוד מאחורי ההבטחות שלנו ולהעניק מוצר מעולה בתמורה לעלות סבירה, זאת הוגנות מול הלקוחות שלנו.
לספק תנאי עבודה מצויינים, לתת שירות בסביבת עבודה נעימה ומתפתחת, זאת הוגנות מול העובדים שלנו.

שותפות
כאשר אנחנו מקשיבים יכולת התקשורת משתפרת.
אנחנו מבינים שהמציאות משתנה ללא הרף, שהמשתמשים בשטח יודעים הכי טוב לאן נושבת הרוח ואנחנו מקשיבים. הרעיונות לפיתוח מגיעים באופן מתמיד מהלקוחות ואנחנו נכונים להמשיך ולשכלל את יכולות המערכת בהתאם לצרכים המשתנים של ענף התיירות.

מצוינות
המטרה של איזיגו היא להיות תוכנת הניהול המלונאית הטובה ביותר.
האמצעי שלנו להשיג את המטרה הזו הוא השקעה.
השקעה בתוכנה בפיתוח מתמיד, בשמירה על עיצוב עדכני ושיפור עקבי של חוויית המשתמש.
השקעה במשתמשי המערכת בהענקת שירות לקוחות עם שאיפה למצוינות, במתן תמיכה אדיבה ומקצועית.
השקעה בעובדים שלנו שהופכת את איזיגו לבית ומייצרת שנים ארוכות של עשייה משותפת.

איזיגו תוכנה לניהול מלונות וצימרים

פשוט לנהל את העסק שלך.

איזיגו תוכנה לניהול הוקמה בשנת 2006 עם חזון למחשב ולהנגיש לעולם התיירות הכפרית, תוכנה חכמה לניהול וקלה לתפעול.
ענף התיירות הכפרית שעבד באותם שנים עם יומני נייר היה צריך פתרון תפעולי דיגיטלי לניהול יומן הזמנות ומועדון לקוחות ועם פיתוח תוכנה ידידותית וקלה לתפעול, עשרות משתמשים נהנו מתוכנת ניהול מקצועית אשר מספקת את כל צרכי העסק, מרמת ההזמנות, השיווק, התקשורת עם לקוחות ועד הנהלת חשבונות.
עם השנים הצטרפו עסקי תיירות כפרית כמו: אורחנים, B&B, צימרים, אירוח קיבוצי, כפרי נופש, וילות אירוח, דירות נופש, מרכזי כרטיסים ואטרקציות, מכוני ספא ועוד…
התוכנה נמצאת בפיתוח מתמיד, מהרגע הראשון היינו קשובים לבקשות ורעיונות של הלקוחות. ביחד עם הלקוחות המערכת נבנתה והתפתחה, בקצב המהיר שהטכנולגיה מתקדמת ומשתפרת אנחנו תמיד נשארים מעודכנים ומנסים כל הזמן להיות צעד אחד קדימה כדי להוביל את הלקוחות שלנו ליתרון תחרותי.

תוכנת ניהול איזיגו תוך שנים בודדות הפכה ממערכת ניהול לניהול עסקי תיירות כפרית לתוכנה מלונאית רחבת היקף המציעה פתרונות ניהול מתקדמים. מלונאים מצאו את התוכנה מתאימה לניהול מלונות, רשתות מלונאיות וכפרי נופש גדולים.

בתי מלון שהשתמשו בתוכנה העלו דרישה לניהול בתי הספא הממוקמים במלונות, עבורם פיתחנו תוכנה לניהול ספא, שבראשיתה אפשרה לנהל ספא קטן, מלונאי. הפתרון שפיתחנו מסתבר היה יעיל ומוצלח ממרבית תוכנות הספא שהיו בשוק בזמנו ובתי ספא הצטרפו למאגר הלקוחות שלנו.
גם את תוכנת הספא פיתחנו ושכללנו עד שהתאימה לנהל מתחמי ספא ענקיים וניהול רשתות וסניפי ספא.

בשנת 2011 הצטרפה האטרקציה הראשונה של איזיגו, כדורים פורחים שעשו שימוש במערכת המלונאית שלנו.
בשנת 2015 השמועה שישנה מערכת תיירותית מלונאית מקצועית וקלה לתפעול הגיעה לאוזניו של מנכ”ל מתחם אטרקציות מהמובילים בארץ, עם התאמות קלות שביצענו במערכת הפכנו את התוכנה למערכת לניהול פעילויות המתאימה לניהול מוזיאונים, פארקים ומרכזי מבקרים.

גמישות היא מילת מפתח בעולם תוכנות המדף, בעזרת גמישות אפשר למצוא פתרונות יצירתיים ולאפשר לכל עסק, מיוחד ככל שיהיה, להצליח להתנהל עם תוכנה ממוחשבת בקלות ובמקצועיות.
אנחנו מתחמים במלונאות. בניהול אירוח, כל תחום התיירות גם ספא ואטרקציות למעשה מקבלים אורחים, אנחנו באיזיגו עסוקים בלהמשיך ולייצר את תוכנת הניהול הטובה ביותר לנהל את האירוח בעסק שלכם.

hotel_divider_top

כתבו לנו

הורידו כעת!

נסו אותנו חינם ל-14 יום!

דילוג לתוכן