ניהול תשואה למלונות

איזיגו תוכנה לניהול מלונות מפתחת עבור לקוחותיה באופן מתמיד את היתרון הטכנולוגי הבא על פני המתחרים.
ניהול תשואה למלונות. אנחנו שמחים להציג למלונות ועסקי האירוח את השירות שישנה את מערך ההזמנות המקוונות, יעלה את רף ההכנסה ויסייע לכם לא להשאיר חדרים ריקים במלון.
ניהול תשואה מתקדם המבוסס למידת שוק מתמשכת של תחום התיירות והזמנות הלינה.
למכור את חדרי המלון בזמן הנכון ובמחיר הנכון בעזרת כלי ניהול חכמים המסוגלים לזהות עלייה בביקוש ולהעלות מחיר באופן אוטומטי, להוריד מחיר למינימום האפשרי בתקופות החלשות, להכניס לכם את ההזמנה בדיוק לפי התנאים וההגבלות שלכם.
באמצעות ניהול התשואה באיזיגו המלון שלכם יכול להעלות את הרווחיות מאתרי ההזמנות, למכור יותר, ללמוד את העונתיות והביקושים לעסק שלכם.
hotel_divider_top

אישי

באמצעות מערכת ניהול התשואה של איזיגו תוכלו להפעיל מערך שיווק מותאם אישית.הטכנולוגיה של התוכנה מסוגלת ללמוד את הנתונים העסקיים של המלון שלכם ולהציע תוכניות פעולה להגברת מכירות. לתוכנה יכולות למידה ואיסוף נתונים מתמשך אשר יספקו לכם תמונת מצב בהירה על תוכניות השיווק, מתי כדאי לצאת במבצעים ובאיזה עונות כדאי להעלות מחירים.

מהיר

ניהול התשואה של תוכנת איזיגו קל ללמידה וידידותי לתפעול. פאנל ניהול בעברית מלאה עם תמיכה מצוות היועצים שלנו. השינויים במחירים, בתפוסה ובמערך ההגבלות לערוצי השיווק מתבצעים באופן מיידי ומסונכרנים לכל ערוצי השיווק בהם אתם פעילים.

דינמי

להכניס לטייס אוטומטי ולתת לתוכנה לעבוד בשבילך.אוטומציה מלאה לאופטימיזציית מחירים. שינוי מחירים אוטומטי מבוסס אחוזי תפוסה. ניתן להיכנס לפאנל הניהול מכל מקום ובכל זמן לביצוע שינויים וקבלת עדכונים מהטלפון הניייד. פתרונות אוטומטיים להגברת החשיפה וההזמנות לטווח הקרוב בתפוסות נמוכות.
hotel_divider_bottom

ניהול תשואה למלונות = למקסם רווחים מאתרי ההזמנות

אופטימיזציית מחירים
yield management - מקסום רווחים בעזרת ניהול תשואה חכם אשר יעלה את המחיר באופן אוטומטי כאשר הביקוש לחדרי המלון גבוה. תוכנת הניהול יודעת בשעת אמת את אחוזי התפוסה ומזהה מגמות של עלייה וירידה בביקוש. ניתן להגדיר שבשעת תפוסה נמוכה עבור ההזמנות לטווח הקרוב המחיר יופחת ויושקו מבצעים אטרקטיביים. כל זאת באוטומציה מלאה.
מערכת המלצות
ניהול התשואה פועל לרב עבור אתרי ההזמנות ומנועי החיפוש אך מרכזי הזמנות רבים של מלונות שעובדים איתנו מסתמכים על מערכת המלצת המחירים בניהול התשואה. התוכנה תמליץ לצוות ההזמנות הטלפוני של המלון על המחיר הראוי לפי רצף פקודות שתוכננו על מנת להפיק את המירב בשעה שהביקוש עולה על ההיצע או למכור במחיר הכדאי ביותר כדי לא להותיר חדרים ריקים במלון.
אפיון אישי
בפאנל ניהול בעברית מלאה עם ממשק בהיר לשימוש ותפעול גם עבור מלונאים חסרי ניסיון בניהול תשואה, ניתן לקבוע תוכניות תמחור אישיות לפי הצרכים האינדיבידואליים של המלון. ניהול תשואה מקצועי לא מסתכם במחירים בלבד אלא המטרה היא להצליח לקבל רק את ההזמנות שנכונות לכם מבחינה תפעולית. זאת תוכלו לקבל באמצעות הגדרת מינימום לילות להזמנה, קביעת רצף אירוח, באיזה ימים נח לכם להכניס אורחים ובאילו ימים תעדיפו שלא לאפשר החלפות או הזמנות בכלל.
סטטיסטיקות תשואה
ניהול מערך תשואות יעיל חייב להיות מבוסס נתונים. דוחות ייעודיים למנהל התשואה יסייעו לקבל תמונת מצב עדכנית כדי לקבוע תוכניות תשואה ארוכות טווח או על מנת לבצע שינויים מיידים. דוחות תפוסה לכלל המלון או עבור קטגוריות חדרים. דוחות תשואה המשקפים נתוני השוואה לשנים קודמות המאפשרים היערכות מראש לכל מצב.
עדכונים שוטפים
התוכנה מספקת למנהל התשואה של המלון מידע שוטף אשר יסייע למלאכת מקסום הרווחים. עדכונים על הזמנות נכנסות ושינוי המחיר באופן אוטומטי בהתחשב במצבת החדרים הפנויים. תמונת מצב עדכנית המאפשרת לקבלת החלטות על יציאה במבצעים או מהלכים שיווקים מתקיימת כאשר התוכנה מיידעת את מנהל השיווק האם קצב ההזמנות הנכנסות הינו בהתאם לעונה, גבוה מהרגיל או נמוך ודורש התייחסות.
hotel_divider_top

הורידו כעת!

נסו אותנו חינם ל-14 יום!

צרו איתנו קשר

הורידו כעת!

נסו אותנו חינם ל-14 יום!

דילוג לתוכן