מנהל ערוצים Channel Manager

איזיגו תוכנה לניהול מלונות מחברת אתכם למנועי חיפוש, לאתרי ההזמנות המובילים, לסוכני נסיעות ומאפשרת חשיפה רחבה למקסום האפשרויות השיוקיות. שליטה דינמית על מחירים, זמינות ומגבלות במערכת אחת המעדכנת את כל ערוצי השיווק אליהם אתם מחוברים, בלחיצת כפתור במקום אחד ובשפה העברית. פאנל ניהול חכם המציג את אחוזי התפוסה, רשימת החדרים והמחירים המעודכנים. שינוי ועדכון הנתונים מתבצע במהירות וזמין לשימוש בטאבלט או בטלפון הנייד.
עדכון מחירים, תפוסה והוספת הגבלות הזמנה מתוחכמות מאפשרות להוציא את המיטב מפתיחת המלון להזמנות מקוונות.
חיבור רב ערוצי שיקשר את המלון שלכם לאתרי ההזמנות שמתאימים לאופי המלון שלכם.
המלון שלכם יוצג באתרי ההזמנות הגדולים כמו Booking, Expedia, AirBNB, בנוסף תוכל לחשוף את המלון לערוצי שיווק נישתיים כמו אתרי הזמנות לקהל הסיני או הרוסי, או מנועי חיפוש מקומיים לקהל הישראלי. אכסניות, הוסטלים וקמפינג יוכלו להתחבר למנועי הזמנות המתמחים בקהל המחפש פתרונות לינה בתקציב נמוך ומלונות בוטיק יתחברו לפורטלים הפונים לאירוח יוקרתי.

hotel_divider_top

חכם

מערכת ניהול זמינות ומחירים המאפשרת למלון שלכם למקסם את התשואה. למכור במחירים גבוהים יותר כאשר התפוסה גבוהה ולהוריד למחירים אטרקטיביים כאשר נותרים חדרים לרגע האחרון, הכל באופן אוטומטי לאחר הגדרה פשוטה. מגוון אפשרויות הגבלת הזמנות כדי לאפשר לכם לקבל רק את ההזמנות שנוח לכם, בלי הפתעות.

מיידי

תוכנת ניהול מעודכנת שמשדרת זמינות אחידה לכל המשווקים מונעת Over Booking ואי נעימויות. עדכון מחירים ושינוי נתונים במנהל הערוצים של איזיגו משדר בתוך רגע ומנועי ההזמנות וסוכנויות התיירות יעודכנו בשינויים ובתפוסה העדכנית.

פתוח

אין הגבלה לכמות ערוצים ומשווקים פעילים המחוברים במקביל ליומן המלון שלכם. ערוצי הזמנות בינלאומיים, פורטלים ישראליים, מנועי חיפוש בינלאומיים ומקומיים, סוכנויות נסיעות, אתר הבית שלכם והרשתות החברתיות.

לחשוף את המלון שלכם לאתרי ההזמנות הגדולים בעולם

ממשק דו כיווני למנועי חיפוש והזמנות בינלאומיים, לאתרי הזמנות ישראלים ולסוכנויות נסיעות.

hotel_divider_bottom

Channel manager חכם למלונות משנה את כללי המשחק

חבילת שיווק בינלאומית
ממשק ישיר להזמנות המלון שלכם באתרי ההזמנות המובילים בעולם Booking, Agoda, Expedia, AirBNB, ועוד מעל מאה אתרי הזמנות בינלאומיים. חיבור למנועי החיפוש והשוואת המחירים Google Hotels, Trivago, Tripadvisor המאפשר חשיפה מרבית לקהל התיירות F.I.T.
חבילת שיווק ישראלית
חיבור המלון או הצימר לאתרי הזמנות מקומיים המיועדים לקהל הישראלי. חשיפה באתרי הזמנות בעלי קהילת גולשים של מעל לחמישה מיליון ישראלים, גוליבר, טרווליסט, חוליו ועוד. ממשק ישיר לפורטלים הישראלים המובילים, וויקאנד, הפסגה, בורדו, צימר, צימר-טופ.
ניהול תשואה
ניהול מלון באופן מחושב ופיקח מסוגל לשפר את אחוזי התפוסה ורווחי המלון. בעזרת מנהל הערוצים של איזיגו תוכלו להפעיל טייס אוטומטי שיזהה את הביקוש על פי אחוזי התפוסה ומועד ההזמנה ויבצע שינוי מחיר כדי למקסם את התוצאות. דוחות יעודיים לניהול תשואה שיסייעו לנתח את צפי התפוסה.
ממשק סוכנים
איזיגו תוכנה לניהול מלונות מחברת את סוכניות הנסיעות ליומן המלון ומאפשרת לסוכן הנסיעות לבצע הזמנה ישירה על בסיס מקום פנוי. חיבור לסוכנויות הנסיעות המובילות בישראל, אשת טורס, איסתא, אגד תיור ונופש ועוד. ממשק לסוכנוית תיירות בינלאומיות. אפשרות לקישור לסוכן עצמאי המקבל גישה למערכת הזמנות למלון. דוחות סוכנים מפורטים ואפשרות להפקת חשבונית מרכזת לסוכן.
ניהול הגבלות
שליטה מלאה בההזמנות הנכנסות שנותנת לכם לעבוד בקצב שלכם. אפשרויות הגבלה חכמות למינימום לילות, למניעת הזמנות מהיום להיום, לחסימת תאריכים ספציפיים לאירוח או לביצוע צ'ק אין או צ'ק אאוט. בתאריכים מבוקשים ניתן לחסום את אתרי ההזמנות החיצוניים ולפתוח למכירה בלעדית למנוע ההזמנות העצמאי באתר הבית והרשתות החברתיות.
hotel_divider_top

הורידו כעת!

נסו אותנו חינם ל-14 יום!

הורידו כעת!

נסו אותנו חינם ל-14 יום!

דילוג לתוכן